Skip to main content

Záchovná a estetická stomatológia

Vysokokvalitné amalgámové výplne, kompozitné (biele ) výplne, rekonštrukcie zubov v jednom sedení, kompozitné fazety, bielenie zubov pomocou ZOOM lampy.

Endodoncia

Ošetrenie koreňových kanálikov zuba najnovšími metódami a moderným prístrojovým   vybavením, s následnou postendodontickou dostavbou zuba s čo najmenším počtom návštev pacienta.

Protetická stomatológia

Kovokeramické a celokeramické korunky, snímateľné náhrady, zásuvné spoje

Implantáty

V tejto oblasti spolupracujeme s MUDr. Richardom Jurkovičom, PhD., MPH, ktorý realizuje chirurgickú časť terapie. Bližšie o tejto téme sa môžete dočítať na www.zubne-implantaty.eu

Dentálna hygiena

Vyšetrenie stavu chrupu, profesionálne odstraňovanie povlakov a zubného kameňa mechanicky aj ultrazvukom a odstránenie pigmentov technikou air-flow (pieskovanie), fluoridácia....

viac informácií

Preventívna starostlivosť

S cieľom naučiť Vaše deti správnej a pravidelnej hygiene a Vám rodičom pomôcť znížiť objem peňazí ktoré vynakladáte na starostlivosť o zúbky pre svoje deti, Vám ponúkame riešenie:  možnosť predplatiť si cenovo zvýhodnený balíček výkonov dentálnej hygieny na 1 rok.

viac informácií

ITOP

Individuálne trénovaná starostlivosť o Vaše zuby – kurz 6 sedení s cieľom naučiť Vás správnemu čisteniu zubov klasickou kefkou, medzizubnými kefkami a sólo-kefkou.

viac informácií